ACTIVITEITEN

Elk tennisseizoen worden er weer verschillende activiteiten georganiseerd. Meer informatie kan je opvragen bij de VCL, TCL of je captain. Hieronder een opsomming van wat er dit jaar gepland staat. 

Download activitetenkalender klik hier

Activiteitenkalender de Bongerd 2020

Januari
22 Woensdag Middag – Maak kennis met Tennis jeugd
24 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (1e speeldag)
24 Vrijdag Midda – Maak kennis met Tennis jeugd
31 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (2e speeldag)

Februari
7 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (3e speeldag)
10 Maandag 20:00 Ledenvergadering
14 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (4e speeldag)
Voorjaarsvakantie 22 feb t/m 1 maart

Maart
6 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (6e speeldag)
13 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (7e speeldag)
20 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (8e speeldag)
22 Zondag 14:30 Mini en Maxi toernooi
26 Donderdag 20:00 Captainsavond
27 Vrijdag 19:30 Wintercompetitie de Bongerd (Reserve)
29 Zondag 9.00 Jeugdcompetitie Rood en oranje

April
10 April goede vrijdag, 12 en 13 April Pasen
4 Zaterdag 13:00 Zaterdagcompetitie (1e speeldag)
5 Zondag 13:00 Zondagcompetitie (1e speeldag)
5 Zondag 9.30 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
7 Dinsdag 9:00 Dinsdagcompetitie (1e speeldag)
9 Donderdag 19:00 Donderdagcompetitie (1e speeldag)
10 Vrijdag 19:00 Vrijdagcompetitie (1e speeldag)
11 Zaterdag 13:00 Zaterdagcompetitie (2e speeldag)
13 Maandag 13:00 Zondagcompetitie (2e speeldag) (2e paasdag)
13 Maandag 9.30 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
14 Dinsdag 9:00 Dinsdagcompetitie (2e speeldag)
16 Donderdag 19:00 Donderdagcompetitie (2e speeldag)
17 Vrijdag 19:00 Vrijdagcompetitie (2e speeldag)
18 Zaterdag 13:00 Zaterdagcompetitie (3e speeldag)
19 Zondag 9.30 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
19 Zondag 13:00 Zondagcompetitie (3e speeldag)
21 Dinsdag 9:00 Dinsdagcompetitie (3e speeldag)
23 Donderdag 19:00 Donderdagcompetitie (3e speeldag)
24 Vrijdag 19:00 Vrijdagcompetitie (3e speeldag)
25 Zaterdag 13:00 Zaterdagcompetitie (4e speeldag)
26 Zondag 13:00 Zondagcompetitie (4e speeldag)
26 Zondag 9.30 Jeugdcompetitie groen

Meivakantie 25 april t/m 3 mei

Mei
5 mei bevrijdingsdag
7 Donderdag 19:00 Donderdagcompetitie (4e speeldag)
8 Vrijdag 19:00 Vrijdagcompetitie (4e speeldag)
9 Zaterdag 13:00 Zaterdagcompetitie (5e speeldag)
10 Zondag 13:00 Zondagcompetitie (5e speeldag)
10 Zondag 9.30 Jeugdcompetitie groen
12 Dinsdag 9:00 Dinsdagcompetitie (4e speeldag)
13 Woensdag 19:00 Zomeravondcompetitie (1e speeldag)
14 Donderdag 19:00 Donderdagcompetitie (5e speeldag)
15 Vrijdag 19:00 Vrijdagcompetitie (5e speeldag)
16 Zaterdag 13:00 Zaterdagcompetitie (6e speeldag)
17 Zondag 13:00 Zondagcompetitie (6e speeldag)
17 Zondag 9:30 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
19 Dinsdag 9:00 Dinsdagcompetitie (5e speeldag)
20 Woensdag 19:00 Zomeravondcompetitie (2e speeldag)
22 Vrijdag 19:00 Vrijdagcompetitie (6e speeldag)
23 Zaterdag 13:00 Zaterdagcompetitie (7e speeldag)
24 Zondag 13:00 Zondagcompetitie (7e speeldag)
24 Zondag 9.30 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
26 Dinsdag 9:00 Dinsdagcompetitie (6e speeldag)
27 Woensdag 19:00 Zomeravondcompetitie (3e speeldag)
28 Donderdag 19:00 Donderdagcompetitie (6e speeldag)
29 Vrijdag 19:00 Vrijdagcompetitie (7e speeldag)
21 mei hemelvaartsdag, 31 mei pinksteren

Juni
1 juni pinksteren
1 Maandag 9.30 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
2 Dinsdag 9:00 Dinsdagcompetitie (7e speeldag)
3 Woensdag 19:00 Zomeravondcompetitie (4e speeldag)
4 Donderdag 19:00 Donderdagcompetitie (7e speeldag)
? Donderdag 19:00 16+ toernooi
? Vrijdag 19:00 16+ toernooi
? Zaterdag 10:00 16+ toernooi
7 Zondag 9:00 Jeugdcompetitie Rood en oranje
? Zondag 12:00 16+ toernooi
?? Dinsdag 9:00 Eva toernooi (onder voorbehoud)
10 Woensdag 19:00 Zomeravondcompetitie (5e speeldag)
17 Woensdag 19:00 Zomeravondcompetitie (6e speeldag)
20 Zaterdag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
21 Zondag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
22 Maandag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
23 Dinsdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
24 Woensdag 19:00 Zomeravondcompetitie (7e speeldag)
24 Woensdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
25 Donderdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
26 Vrijdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
27 Zaterdag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni
28 Zondag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Enkel 20 juni t/m 28 juni + sponsormiddag
29 Maandag 16.00 Jeugdclubkampioenschappen
30 Dinsdag 16.00 Jeugdclubkampioenschappen

Juli
Zomervakantie 18 juli t/m 30 augustus
1 Woensdag 14.00 Jeugdclubkampioenschappen
2 Donderdag 16.00 Jeugdclubkampioenschappen
3 Vrijdag 13.30 Jeugdclubkampioenschappen
4 Zaterdag 10.00 Jeugdclubkampioenschappen
5 Zondag 10.00 Jeugdclubkampioenschappen finaledag

Augustus
15 Zaterdag 10:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
16 Zondag 10:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
17 Maandag 18:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
18 Dinsdag 18:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
19 Woensdag 18:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
20 Donderdag 18:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
21 Vrijdag 18:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
22 Zaterdag 10:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus
23 Zondag 10:00 Open toernooi 15 augustus t/m 23 augustus

September
6 Zondag 9:00 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
11 Vrijdag 19:00 Najaarscompetitie Senioren (1e speeldag)
13 Zondag 9.00 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
18 Vrijdag 19:00 Najaarscompetitie Senioren (2e speeldag)
19 Zaterdag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 19 t/m 27 sept.
20 Zondag 9.00 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
20 Zondag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.
21 Maandag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.
22 Dinsdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.
23 Woensdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.
24 Donderdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.

25 Vrijdag 18:30 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.
25 Vrijdag 19:00 Najaarscompetitie Senioren (3e speeldag)
26 Zaterdag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.
27 Zondag 09.00 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
27 Zondag 10:00 Clubkampioenschappen Senioren Dubbel 21 t/m 29 sept.

Oktober
Herfstvakantie 17 oktober t/m 25 oktober
2 Vrijdag 19:00 Najaarscompetitie Senioren (4e speeldag)
4 Zondag 9.00 Jeugdcompetitie Rood, oranje en groen
9 Vrijdag 19:00 Najaarscompetitie Senioren (5e speeldag)
11 Zondag 9.00 Jeugdcompetitie Groen
16 Vrijdag 19:00 Najaarscompetitie Senioren (6e speeldag)
18 Zondag 9:00 Jeugdcompetitie Groen
23 Vrijdag 19:00 Najaarscompetitie Senioren (7e speeldag)
30 Vrijdag 17.00 Halloween Jeugd
30 Vrijdag 18:30 Groot Buren toernooi senioren
31 Zaterdag 9:30 Groot Buren toernooi senioren

November
1 Zondag 9:30 Groot Buren toernooi senioren
2 Maandag 18:30 Groot Buren toernooi senioren
3 Dinsdag 18:30 Groot Buren toernooi senioren
4 Woensdag 18:30 Groot Buren toernooi senioren
5 Donderdag 18:30 Groot Buren toernooi senioren
6 Vrijdag 18:30 Groot Buren toernooi senioren
7 Zaterdag 9:30 Groot Buren toernooi senioren
8 Zondag 11:00 Groot Buren toernooi senioren finale

December
28 Kerstvakantie Open kersttoernooi jeugd ism sporthal
29 Kerstvakantie Open kersttoernooi jeugd ism sporthal
30 Kerstvakantie Open kersttoernooi jeugd ism sporthal
31 Kerstvakantie Open kersttoernooi jeugd ism sporthal
Kerstvakantie 19 december t/m 3 januari